Toptan İlkokul Cepli Şort

← Geri

Toptan İlkokul Cepli Şort

RENKLER

BEDENLER

S M L
XL XXL

Ürün Bilgisi

Cepli Şort

Şortlar genellikle sportif yaşam tarzını sevenlerin bir tercihi olarak düşünülse de günlük giyimde de tercih edildiği bir gerçektir. Moda dünyasında öne çıkan kombin parçası olan şortlar, kumaş türlerine göre çeşitli zamanlarda tamamlayıcı olarak stilde yerini alıyor. Kalın kumaşlardan üretilen şortlar kış aylarında giyilirken, daha ince kumaşlardan üretilen şortlar bahar ve yaz aylarının seçimi olmaktadır.Biz Uncteks olarak yüksek standartlardaki kumaşlar ile sizler için özel üretim yapmaya tam gaz devam ediyoruz. Bu kategoride de siparişinize yönelik baskılı, baskısız seçenekler ile cepli şortüretimini gerçekleştirmek üzere deneyimli çalışanlarımız ve sektördeki tecrübemiz ile yanınızdayız.

Son zamanların favori parçası cepli şort

Popüler isimlerin yaptığı kombinler moda dünyasına yön veriyor diyebiliriz. Hal böyleyken son zamanlarda ünlü modellerin sokak stillerinde çok fazla şort kombinlerini görüyoruz. Bir sweatshirt, bir tişört ile yapılan şort kombinlerinde günlük stil yakalanırken, bir ceket ile yapılan şort kombini daha resmi bir görünüm sağlarken şıklık yarışında da öne geçiren bir stil meydana çıkarıyor. Tasarımlarda öne çıkan detay ise cepler. Cepli şortlar kullanışlı olması yönüyle öne çıkıyor. Kurumların kıyafet tercihlerinde bulunmasını istedikleri logoların ceplerde kullanılması, eller ile birlikte dikkatleri oraya çekerek tanıtımı ve aitliği yaşatıyor. İsteğe bağlı olarak farklı yerlerde konumlandırılan logolar baskıları da elbette mevcuttur. Uncteks, sizin isteklerinize yönelik kaliteli özel üretim yapmak için sizleri bekliyor.

Şort modelleri

Kargo cepli şort, pantolonlarından sonra şortlarının da popülerlik kazandığı kargo modeli, çoğunlukla erkekler tarafından tercih ediliyor. Kadınların ise daha feminen bir görüntü yakalamak istediklerinde tercihlerinde yer alan bu model şortlar, cepli şort kategorisinde önde gelen modellerden. Üzerinde yer alan büyük cepler sayesinde birden çok eşyanızı taşımaya yardımcı oluyor. Elinizin altındaki ürünlere pratik bir şekilde ulaşmak keyfini çıkarın.

Bisiklet şortları, moda dünyasında son yıllarda adını yeniden duyurdu. Çoğunlukla parlak kumaşlardan üretimi gerçekleşen bisiklet şortlar bizleri rengarenk giyimin moda olduğu geçmiş zamanlara götürüyor. Genellikle sweatshirt ve spor ayakkabı kombini ile gözler önüne çıkan bu şort türü rahatlık sağlamada oldukça iddialı.

Jean şort, basic bir kombinin unsuru haline gelen bu şortları sokaklarda bolca görmekteyiz. Jean kumaştan üretilen cepli şortlar tam bir giy çık parçası. Üzerine giyeceğiniz basit bir tişört ile gün boyu şık ve rahat olabilirsiniz.

Rahatlık sunan pamuklu şortlar, gerek ev içerisinde gerek dışarıya çıkarken giyilen pamuklu şortlarda en çok aranan özellik cepli olması. Bu kumaş türünde pek fazla cep tasarımına rastlanmazsa da yüksek konforu yüzünden alışveriş sepetine eklenen ürünler arasında.

Penye kumaştan yapılan efil efil şortlar kadınların bahar aylarında kombinlerinde vazgeçilmez parçalar haline gelmiştir. Özellikle çiçekli baskıları barındıran kumaşlar daha çok tercih edilirken, düz renkler özel davetlerde tercih ediliyor.

Deniz şortu, yaz mevsiminin ve plajların vazgeçilmezi olan deniz şortları renk renk desen desen desen bizleri plaj ve sokaklarda karşılıyor. Su tutmayan kumaşları ve hafif yapısıyla tercih edilen bu tür şortlarda cep detayı onların tercih edilebilirliğini artırıyor. Zira belki bir yaz akşamı yapılan yürüyüş sırasında çanta taşımak yerine kullanışlı bir cep tasarımı günü kurtarıyor. Kurumsal açıdan düşünüldüğünde, bir cankurtaran ekibine ait iş kıyafeti tasarımı için Uncteks sizlerle buluşmaya hazır.