İlkokul Sweatshirt

← Geri

İlkokul Sweatshirt

RENKLER

BEDENLER

XS/36-38 S/40-42 M/44-46
XL/52-54 2XL/56-58 3XL/60-62
5XL/68-70 6XL/72-74 7XL/76-78

Ürün Bilgisi

Sweatshirt

Bir gün içinde geçirilen zamanların konforlu ve keyifli olması beklenir. Tercih edilen kıyafetlerin gün boyu geçirilen zamanda rahatlık sağlaması en temel beklenti ve gerekliliktir.

Sweatshirtler, günlük rahat kombinleri daha spor ve dinamik hale getiren kıyafetler arasında ön sırada yer alır. Birbirinden renk ve desen olarak farklı birden fazla sweatshirt modeli arasından seçim yaparken sadece konfor beklenmemelidir. Rahat bir hissin yanında şık bir görünüm de önemlidir. Sweatshirt modelleri arasından seçim yaparken önceliği vücut ölçülerinize vermeniz doğru bir karar olacaktır.

Sweatshirtler başta olmak üzere bir kıyafet seçiminde bulunurken sadece tasarımına ve modeline odaklanmak doğru değildir. Şık ve rahat tasarımların yanı sıra kumaş kalitesini de göz önünde bulundurmak gerekir. Uncteks sizlere hem kaliteyi hem de konforu bir arada sunar.

Kaliteli ve rahat Sweatshirtler

Uncteks markası sweatshirt çeşitlerini imal ederken en rahat ve kaliteli olan kumaşları tercih eder. Vücut hareketlerine kolay uyum sağlayan kumaşlar sayesinde okulda, işte oldukça rahat etmenizi sağlar. Her mevsime uygun özelliklere sahip modeller, esnek olması ve kullanımdan sonra eski halini alabilmesi özelliği ile kolay kullanım sağlar. Ayrıca kolay kırışmadığı için ütülemeye fazla ihtiyaç duymazsınız.

Sweatshirtler, oversize olma özelliğe sahip modeller de olabilir. Oldukça salaş ve rahat kesimleri ile günlük hayatınızda sıkıntı yaşamadan giyebilirsiniz. Ayrıca sweatshirtleri birçok ortama göre kombinleyebilirsiniz.

Sweatshirt Modelleri Sadece Spor Kıyafetlerle mi Giyilir?

Sweatshirt çeşitleri rahat ve kullanışlıdır. Günlük hayatta kullanılabildiği gibi spor aktivitelerinde de tercih edilir. Fakat sadece bu kadarla kalmaz. Sweatshirt çeşitleri ile çok şık kombinler yapılabilir. Dilerseniz işyerinde dilerseniz okul kıyafeti olarak tercih ederek bulunduğunuz her ortamda rahatlığın ve şıklığın tadını çıkarabilirsiniz.

Sweatshirt Çeşitleri Yıkanınca Çeker mi?

Sweatshirt modellerinin üretiminde farklı kumaşlar kullanılabilir. Uncteks’in ürettiği kaliteli ve seçkin sweatshirtlerin müşteriye ulaşmadan önce ilk yıkaması yapılır. Bu sebeple de çekme ya da küçülme gibi problemlerle karşılaşılmaz. Bunun yanı sıra ürünlerde yıkama sonucu herhangi bir küçülme ya da deforme yaşanmaz. Renkleri solmadan ilk günkü yumuşaklığı ile uzun süre kullanabilirsiniz.