İlkokul T-Shirt

← Geri

İlkokul T-Shirt

RENKLER

BEDENLER

XS/36-38 S/40-42 M/44-46
XL/52-54 2XL/56-58 3XL/60-62
5XL/68-70 6XL/72-74 7XL/76-78

Ürün Bilgisi

T-Shirt Modelleri

T-Shirt’ler, gardırobunuzun en temel parçalarından biridir ve UncTeks olarak bizler de müşterilerimize en şık ve kaliteli T-Shirt seçeneklerini sunmayı hedefliyoruz. T-Shirt’lerimizle işletmenize kurumsal tarzınıza uygun birçok farklı alternatif sunmaktayız.

UncTeks T-Shirt modelleri

T-Shirt’lerimiz arasında Klasik kesimli, düz renkli ve Polo tişört modellerimiz her zaman favoriler arasında yer bulmakta. Basit ve şık tasarımları sayesinde, her zaman kullanışlı bir seçenek olarak gardıroplarda yerlerini almakta. Ancak, UncTeks olarak bizler, T-Shirt’lerin sadece klasik kesimlerden ibaret olmadığını düşünmekteyiz. Bu yüzden, baskılı ve desenli T-Shirt’lerimizle de işletmenizi yansıtmanıza yardımcı oluyoruz.

UncTeks T-Shirt kategorisinde, her kitleye uygun seçeneklerimiz bulunuyor. Gençlere uygun okul tişörtleri ve işletmeniz için kurumsal tarzda T-Shirtlerimizle kurumunuzun, modern ve minimalist tarzınızı yansıtabilirsiniz. Ayrıca, seçeneklerimiz arasında renklerin de geniş bir yelpazesi bulunuyor. Pastel tonlardan canlı ve parlak renklere kadar, Unteks’de her kurumun yapısına uygun bir T-Shirt bulması mümkün.

UncTeks ile Kaliteden ödün vermeyin

T-Shirt’lerimizin kalitesi de tartışılmaz. %100 pamuklu kumaşlarımızın yanında kullanım alanına göre hızlı kuruyan kumaşlarımız, rahat ve dayanıklı bir kullanım sunar. Üstelik üretiminde kullandığımız çevre dostu malzemeler de doğaya olan saygımızı gösteriyor. Böylece hem sizlerin hem de doğanın sağlığına özen göstermiş oluyoruz.

UncTeks olarak tüm ürünlerimizdeki detaylara da özen göstermekteyiz. Yaka ve kol detayları gibi küçük dokunuşlarla T-Shirt’lerimizi farklılaştırırız. Böylece, her zaman kurumunuzun genel izleniminin özgün ve şık olması sağlanır.

T-Shirt’lerimiz, farklı beden ve boyut seçenekleriyle de herkesin ihtiyacına uygun olarak tasarlanmıştır. Dilerseniz bizimle iletişime geçerek istediğiniz tarzda bir T-Shirt seçebilir ya da oluşturabilirsiniz.