İlkokul Üç İplik Tek Alt

← Geri

İlkokul Üç İplik Tek Alt

RENKLER

BEDENLER

S M L
XL XXL

Ürün Bilgisi

Üç iplik kumaşlar, tek alt eşofmanlarda kalın penye olarak üretilir. Sweatshirtlerde ise tüylendirilerek pamuklu hale getirilen üç iplik kumaşlar yer alır. Bu sayede alt ve üst giyimlerinizde sizlere özel üretilen yumuşak ürünlere sahip olursunuz.

Yıkandığı zaman çekme yapmayan ama tüylenme ihtimali taşıyan 3 iplik kumaşların ön ve arka tarafı birbirinden farklı görünümlere sahiptir. Ön tarafı düz olan üç ipliklerin arka tarafı atlamalı örgü şeklindedir. Bu nedenle kumaşın iç ve dış yüzü farklılık gösterir.

Üç iplik tek alt modellerinde likrali ve esnek kumaşa sahip ürünler nadiren üretilir. Fakat UncTeks tarafından üretilen, üç iplik tek alt eşofman modellerinin tamamı üst kalite esneklikte ve sağlamlıkta sizlere sunulur. Ayrıca kalınlığı sayesinde oldukça sıcak tutan üç iplik tek alt pantolonlarla özellikle soğuk havalarda büyük kolaylık yaşarsınız.

Üç iplik tek alt modelleri çekme yapmayan, uzun süre bozulmayan yapısı ve dayanıklılığı ile ön plana çıkmaktadır. UncTeks’in kırışan bir yapıya sahip olmayan üç iplik tek alt kategorisinden satın aldığınız, özel üretim olan her bir ürünü defalarca yıkamanıza rağmen rahatlıkla kullanmaya devam edebilirsiniz.

Üç İplik Kumaş Kullanım Alanları Nelerdir?

Üç iplik örme kumaşlar kalın bir yapıya sahip oldukları için çoğunlukla soğuk havalarda tercih edilen kumaş tipidir. Sweatshirt, yelek, hırka, kapşonlu, eşofman takımları ve tek alt gibi kıyafetlerde sıklıkla kullanılır. Pamuk ve nem emici doğal liflerle üretilen üç iplik kumaş modelleri çocuk ve bebek giyim imalatında oldukça popülerdir. Son zamanlarda moda halini alan üç iplik kumaş hazır giyim seçenekleri arasında en sık eşofman altı ve jogger eşofman modellerinde karşımıza çıkmaktadır.

Neden 3 İplik Şeklinde Adlandırılıyor?

Tek alt kategorisinin 3 iplik kumaş olarak adlandırılmasının temel nedeni ürünlerin üç ayrı iplikten üretilmesidir. Bu iplikler; astar ipliği, zemin ipliği ve bağlantı ipliğidir. Kumaşların içi ve dışı birbirinden farklı görüntüye sahiptir. Üç farklı iplik nedeniyle son derece kalın ve sağlam bir forma kavuşan ürünler uzun ömürlü kullanıma sahip olur. Sıcak tutan, şık ve özel dikim üç iplik tek alt ürünlere sahip olmak istiyorsanız UncTeks tarafından üretilen ürünlere mutlaka göz atmalısınız.