Toptan İlkokul Fermuarlı Kapşonlu Sweat

← Geri

Toptan İlkokul Fermuarlı Kapşonlu Sweat

RENKLER

BEDENLER

XS/36-38 S/40-42 M/44-46
XL/52-54 2XL/56-58 3XL/60-62
5XL/68-70 6XL/72-74 7XL/76-78

Ürün Bilgisi

Fermuarlı Kapşonlu Sweat

Fermuarlı Kapşonlu Sweat Nedir?

Fermuarlı Kapüşonlu Sweatshirt bir giysi türüdür. Genellikle sweatshirtler, kazaklar, montlar ve ceketler. Kapşon, bir dış giysinin yakasına dikilen ve gerektiğinde geri çekilebilen bir başlık parçasıdır. Kapşonlu genellikle kaban, palto, sweatshirt, içi kürklü kışlık ceket, palto, hırka vb. Kullanılır.Giysiye entegre edilmiş bağcıklı veya bağcıksız modeller şeklinde şapka veya keplerdir.

Kendinizi dış etkenlerden korumak için başınızın yanlarını ve üstünü kapatan, yüzünüzün büyük bir kısmını veya bir kısmını açıkta bırakan bir başlık takabilirsiniz. Soğuk havalarda örgü şapka veya kar maskesine bir alternatiftir. Kapşonlu yazlık giysiler ve kışlık giysiler var.

Kapşonluların genellikle ön kısımlarına dikilmiş kolları ve kapşonu açıklığını ayarlamak için bir büzme ipi vardır. Hip-hop ve punk modasının bir parçasıydı. Gömlek stilleri genellikle benzerdir. Sade tasarımlara sahip kapüşonlu fermuarlı sweatshirtlerden çeşitli şekil ve desen baskılı modellere kadar pek çok çeşidi bulunmaktadır. Büyük beden fermuarlı kapüşonlu sweatshirt yapımında tercih edilen temel kalıplardan biridir. Hem erkekler hem de kadınlar için bol, bol, üniseks, seçimi kolay bir çok model bulunmaktadır.