Toptan İlkokul Hoodie

← Geri

Toptan İlkokul Hoodie

RENKLER

BEDENLER

XS/36-38 S/40-42 M/44-46
XL/52-54 2XL/56-58 3XL/60-62
5XL/68-70 6XL/72-74 7XL/76-78

Ürün Bilgisi

Hoodie

Stil ve rahatlık arasında denge kuran bir kıyafet aradığımızda herkesin aklına hoodie gelir. Hoodiler ile hem şık hem de rahat kombinasyonlar sağlayabilirsiniz. Rengine, kumaşına, kalıbına bağlı olarak çok yönlü olan hoodilerinizi kot pantolonlarla , ceketlerle, formalarla kolayca kombinleyebilirsiniz. Çoğunlukla kalın ve rahat kumaştan yapılan hoodiler, her mevsim için uygundur. Hoodieler sağladığı kolaylıkla herkesin dolabında bulundurulmalıdır. Hoodiler şık ve konforlu görünmenin yanında ister evde ister şehrin sokaklarında gezinirken ya da spor salonunda egzersiz yaparken gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Hoodie giymenin avantajları

Hoodie giymenin avantajlarından bahsedecek olursak ilk akla gelen havalı bir görünüme sahip olurken sizi sıcak tutacak olmasıdır. Ve devamında sıcak tutmanın yanında her gün gömlek ve kazak giymenin monotonluğundan çıkaracaktır. Her yaştan modaya ilgisi olan insanların tercih ettiği bir seçenek olan hoodieler ile yaratıcılığınızı konuşturabilir ve çeşitli gündelik, sokak tarzı, klasik tarzda hiç zorlanmadan kombinler yapabilirsiniz.

Kaliteli kumaşlardan üretilen tasarımlara sahip olan Uncteks, hoodie modellerinde pamuklu kumaşlar kullanıyor. Arzu ettiğiniz şekilde modellere sahip olmak ve kendi şıklığınızı yakalamak için http://uncteks.com.tr/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hoodie fiyatları

Hoodie fiyatları ile şık ve rahat görünmek için çok fazla para harcamamıza gerek olmadığını fark edebilirsiniz son derece konforunuz için hazırlanmış hazırlanırken kaliteden ödün verilmeden tasarlanan hoodieleri ve toptan alışveriş çeşitleri için http://uncteks.com.tr/ sitesinden kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz.