Toptan İlkokul Likralı İki İplik Tek Alt

← Geri

Toptan İlkokul Likralı İki İplik Tek Alt

RENKLER

BEDENLER

S M L
XL XXL

Ürün Bilgisi

Likralı İki İplik Tek Alt

Likralı iki iplik tek alt, hem çocuklar hem de yetişkinler için kurtarıcı bir parçadır. Renkleri ve kumaşlarıyla çok fazla çeşite sahip olan bu model üstelik günlük kullanıma da uygundur. Likralı olması sebebiyle kullanıcının rahat hareket etmesine yardımcı olur. Logolu, baskılı ve amblemli modelleri vardır. Bu modelde iki iplikli olması kumaş kullanıldığı için oldukça sağlamdır. Birden fazla modelde ve çeşitte likralı iki iplik tek alt modeli vardır. Okullarda da kullanılan bu model logo ve amblemle de tasarlanabilir. Anaokulundan liseye kadar bu model okullarda tercih edilmektedir. Bunun yanında logosuz ve amblemsiz modellerde vardır.Uncteks bütün bu çeşit yelpazesini kullanıcıların beğenisine sunar.

Likralı İki İplik Tek Alt Modelleri

Likralı iki iplik tek alt modelleri, genellikle rahat olması sebebiyle sıklıkla tercih edilir. Her yaşta kullanılabilir. İki iplik kumaştan üretilmesi sebebiyle sağlam bir modeldir.Logolu ve amblemli olarak üretilebilir. Özellikle okullarda bu şekilde tercih edilir. Bunun yanında logoya ve ambleme sahip olmayan modeller de vardır. Renk ve tasarımı oldukça çeşitlidir. Zevkinize göre dar paça veya geniş paça tercih edebilirsiniz. Günlük hayatta da kombinleyerek rahatlıkla kullanılabilir. Bunun yanında likralı olması özellikle anaokulundaki çocukların çok rahat kullanabilmesini sağlar. Likralı iki iplik tek alt ayrıca spor faaliyetlerinde de rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle logolu modeller spor kulüpleri tarafından tercih edilir. Bu model, belinin lastikli olması sebebiyle küçük yaşlardaki kullanıcılar için bile kolay giyilip çıkarılabilir.

Likralı İki İplik Tek Alt Fiyatları

Likralı iki iplik tek alt fiyatları modele göre değişiklik göstermektedir. Logolu ve amblemli olarak tercih edilen modellerin fiyatları toptan alımlarda düşebilir. Bununla beraber farklı tasarımlarda üretilen modeller, kullanıcının beğenisine sunulur. Modelin tasarımın yanında iki iplik kumaştan, likralı şekilde üretilmesi ürünün fiyatını etkileyen bir faktördür. Logosuz ve amblemsiz modeller de vardır. Bu modellerin bireysel satın alımlarda fiyatı toptan satın alıma göre değişiklik gösterir. Okul için tasarlanan modeller genellikle toptan sipariş edilir. Uncteks en kaliteli ürünü, en fazla çeşit ile birlikte müşterilerine ulaştırmayı hedefler.