1999 yılından beri müşterilerine kaliteli hizmet sunmak için çalışan UncTeks, kendi bünyesinde özel tasarım tekstil ürünleri üretmektedir. 

Sweatshirt, giyim sektöründe hem rahat hem de şık olmak isteyen kişilerin sıklıkla tercih ettiği bir üründür. Rahatlığı sayesinde birçok giyim alanında tercih edilen sweatler birçok sektörde karşımıza çıkar. Günümüzde değişen okul formalarında kazakların yerini okul sweatshirtleri almıştır. Bunun sebebi ise birçok okulun kendi ismine özel yaptırdığı baskı ve nakış işlemeli okul sweatshirtleri sayesinde öğrencilerine hem rahat hem de sıcak tutan bir konfor sağlayabilmesidir. Aralarında kapüşonlu okul sweatlerinin de bulunduğu seçenekler ile öğrenciler soğuk ve yağışlı havalarda kapüşon yardımı ile korunabilir. Okullarda düzeni sağlamak için tercih edilen okul formaları yerine kullanılan okul sweati, tarz olmaları ve sıcak tutmaları sebebiyle erkek ve kız bütün öğrenciler tarafından sevilerek tercih edilir. Okul kıyafetlerinde online satış imkanlarının da bulunması veli ve öğrenciler adına büyük kolaylık sağlar. 

Sweatshirtler okulların yanı sıra birçok iş yerinde de tercih edilen bir kıyafet haline gelmiştir. İş yerleri yaptırdıkları kaliteli kumaşlardan üretilen ve özenle dikilen sweatshirt erkek ve sweatshirt kadın modellerini tercih etmektedir. İşyerleri için markalarına uygun geniş renk skalasından  tercih edebilecekleri kumaş ve iplikler ile kıyafetlerine marka kimliklerini yansıtabilirler. Ayrıca logolar için kullanılan farklı nakış teknikleri ve Emprime Baskı, Sıcak Transfer Baskı, Ofset Sıcak Transfer Baskı gibi bir çok baskı seçeneği ile kullanılan sağlıklı ve çevreye uyumlu boyalar sayesinde logonuzu kapüşonlu ve kapüşonsuz sweatshirtler üzerine uygulatabilirsiniz. Geniş sweatshirt modelleri arasında sweat ceket  ve sweat kazak seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Kullanılan Gerber teknolojisi ve bilgisayarlı üst düzey kesim makinaları sayesinde sweat modelleri, erkek, kadın ve çocuklar için doğru kalıplar elde edilir. 

Sweatshirtlerdeki toplu üretimlerin yanında bireysel üretimler de sunulan seçenekler arasındadır. Tercih ettiğiniz kapüşonlu veya kapüşonsuz sweat modelleri için uygulanabilen yüksek kaliteli baskı seçenekleri sayesinde kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinize özel baskılar ile özel günler için hediye hazırlayabilirsiniz.

Toptan sweatshirt çeşitlerinde fiyatlandırma; ürünün türüne, kumaşına ve kullanılan baskı tekniklerine göre değişmektedir. Bizimle iletişime geçerek iş yeri veya okullar için toplu sweat fiyatları konusunda bilgi alabilirsiniz.